top of page

JAKUB HAŁADYN EXPERT II

IMG_2737 2.JPG

SPECJALIZACJE

 

CIVILIAN KRAV MAGA INSTRUCTOR 

MILITARY KRAV MAGA INSTRUCTOR

VIP KRAV MAGA INSTRUCTOR

TACTICAL KNIFE FIGHTING INSTRUCTOR 

INSTRUKTOR PAŁKI TELESKOPOWEJ

KRAV MAGA KIDS INSTRUCTOR 

SZKOLENIA

IMPACT WAPONS BY HOCK HOCHHEIM SEMINAR

ARMED AGRESOR BY LIOR OFFENBACH

COMBINED FIREARMS BY EUROPEAN SECURITY ACADEMY

IKF PROTOCOLS SEMINAR - KRAV MAGA FOUNDATIONS, SELFDEFENSE AND 3RD PART DEFENSE BY AMIT HIMELSTEIN

PRZEPROWADZONE SZKOLENIA 

SZKOLENIE GRUP INTERWENCYJNYCH SŁÓŻBY WIĘZIENNEJ WE WROCŁAWIU, OPOLU ORAZ KATOWICACH 

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW WIĘZIENIA ODDZIAŁU DLA SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNYCH

SZKOLENIA PRESJA, AGRESJA W MIEJSCACH PRACY DLA 

URZĘDÓW MIAST 

PROJEKT BESAFE DLA PRYWATNYCH FIRM 

KIM JESTEM?

System Krav Maga trenuję od 2010 roku, licencję Instruktora zdobyłem 7 lat później. Z ogromnej pasji do sportu, doskonalenia każdego elementu techniki i taktyki, Krav Maga stała się moją nową ścieżką zawodową. W 2020 roku uzyskałem czarny pas – EXPERT 1 – zostając najmłodszą osobą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie z tak wysokim stopniem w tak młodym wieku.

Chcąc podwyższać swoje kwalifikacje rozwijam się również na wielu innych polach z zakresu sportu oraz medycyny. Pracując nad najlepszymi, dla moich studentów, programami nauczania zgłębiłem trening opierający się na podnoszeniu kettlebell. W tej dziedzinie osiągnąłem tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Kettlebell Lifting. 

Praca nad rozwojem fizycznym człowieka – poprawianie min. kondycji, motoryki, siły, samoobrony – to ogromna odpowiedzialność, chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim podopiecznym podjąłem studia na Uniwersytecie Medycznym na kierunku Fizjoterapia. Kształcenie w tym zakresie pozwala mi na holistyczne podejście do rozwoju każdego mojego studenta.

Oczywiście moje doświadczenie nabyłem dzięki znakomitym specjalistom w swoich dziedzinach. Pierwsze kroki w świecie Krav Maga stawiałem w Klubie 5 Rytm United Krav Maga pod okiem

Roberta Jędrzejewskiego – Instruktora Expert 3, członka Global Expert Team. 

Obecnie o moje wyszkolenie dba Master Tomasz Adamczyk – Expert 8 – założyciel United Krav Maga World Organisation, prekursor Krav Maga w Polsce. 

bottom of page